ARPET GROUP

Hakkımızda

Sektör Kalite Standartlarına Uygun Hizmet ve Çözümler Sunarak Müşterilerimizi Memnun Kılmak,Temel Hizmet Politikamızdır.

Misyonumuz, vizyonumuz ve temel değerlerimizle oluşturduğumuz yüksek kalite anlayışımız çerçevesindeki hizmetlerimizden duyulan müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Ar-Pet olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi, müşteri hizmetleri süreçlerini geliştirmek için yaptığımız kapsamlı çalışmalar ve geliştirdiğimiz politikalarla daha da ileriye taşıdık. Bu doğrultuda müşteri memnuniyetine yönelik temel ilkelerimizi sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyarız.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Ar-Pet olarak Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve müşteri beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak için müşteri odaklı yaklaşımı benimsenmekteyiz.

Çözüm Odaklılık

Ar-Pet olarak; Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, rekabet güçlerini arttıracak çözümler ve avantajlar sunmaktayız.

Bilgiye Ulaşılabilirlik

Ar-Pet olarak; Müşterilerimiz talep ettikleri bilgiye hizmet süresince en kısa zamanda ve en hızlı şekilde ulaştırabilrmekteyiz.

Erişebilirlilik

Şirketimiz tarafından sunulan çeşitli iletişim kanallarıyla müşterilerimiz şikâyetlerini, bilgi taleplerini, öneri ya da memnuniyetlerini kolay bir şekilde iletmekte ve şirketimize erişim sağlayabilmektedirler.

ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle örnek olmaya devam etmektedir.

MARKALARIMIZ